Remonty i adaptacje

Zajmujemy się kompleksową obsługą warszawskich nieruchomości.

Jeśli nie masz czasu, odpowiedniej wiedzy lub po prostu nie wiesz, jak wyremontować mieszkanie, zwróć się do nas. Specjalizujemy się w polepszaniu mieszkań, by były bardziej funkcjonalne i wartościowe.

Przygotowujemy mieszkania do najmu, zamieszkania lub sprzedaży. Adaptujemy i projektujemy wnętrza także z myślą o przystosowaniu ich do nowych funkcji.

Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami i projektantami. Na życzenie Klienta zajmujemy się doborem materiałów, zleceniem i rozliczeniem prac remontowych, zakupem i montażem mebli oraz wyposażenia.

W galerii „przed i po” znajduje się próbka naszych projektów...

Kolejnym etapem naszych działań może być poszukiwanie odpowiedniego najemcy oraz kompleksowa opieka nad nieruchomością (zarządzanie najmem). Jeśli zmienisz zdanie, a Twoim celem będzie jej sprzedaż, to z radością zajmiemy się i tą kwestią.

Jesteśmy dumni, że wielu naszych Klientów to osoby mieszkające na stałe za granicą. Zlecając nam adaptacje zdalnie, zaufali naszym kompetencjom, rzetelności i doświadczeniu.

Wystarczy się z nami skontaktować.
Napisz do nas: biuro@filtrowa.pl lub zadzwoń: 602 109 102
Zapraszamy

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.