To mieszkanie dla pary, która szuka czegoś więcej niż standardowej przestrzeni - miejsca z charakterem, artystyczną duszą i atmosferą, którą czuć od pierwszego poznania.
Tu codzienność staje się inspiracją, a każdy detal tworzy przestrzeń idealną do wspólnego życia, pracy i odpoczynku.
To wnętrze jest jak nowoczesne płótno - odważne, kreatywne i pełne emocji, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne i komfortowe.
ATUTY:
3 minuty pieszo do metra
Artystyczne, nietuzinkowe wnętrze z wyjątkowym klimatem
Dwustronne - naturalne światło przez cały dzień
Duże okna 3-szybowe - cisza, komfort i doskonała izolacja
Ciche, mimo świetnej lokalizacji
Przemyślany układ pomieszczeń
Balkon
Garderoba z pralką i suszarką
Klimatyzacja
Patio z recepcją 24/24
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym
Boks do przechowywania z półkami
MIESZKANIE:
2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,31 m² - stworzone dla osób, które cenią estetykę, przestrzeń i miejski styl życia.
W skład mieszkania wchodzą:
-Przestronny salon z aneksem kuchennym, wyspą oraz wyjściem na balkon
-Duża sypialnia
-Garderoba z pralką i suszarką
-Łazienka z wanną i szybą prysznicową
-Funkcjonalny hall z szafami
Dodatkowo: miejsce parkingowe oraz boks 5,5m2 z półkami - dodatkowo płatne 80 tys zł
STAN PRAWNY: pełna własność - możliwość kredytowania
LOKALIZACJA:
Kondratowicza 37- Bródno
Bródnowski Manhattan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych części Targówka - miejsce, które łączy doskonałą komunikację z pełną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych.
Metro Kondratowicza - 3 min pieszo
Factory Annopol - kilka minut autem
IKEA Targówek - ok. 10 min autem
CH Targówek - ok. 10 min autem
Sklepy, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe w najbliższym otoczeniu
Park Bródnowski - idealny na spacery i aktywny wypoczynek
Ścieżki rowerowe, siłownie i strefy rekreacyjne
Przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu
Dojazd do centrum Warszawy - ok. 15-20 minut metrem lub samochodem
Dogodny wyjazd na trasę S8
PODSUMOWANIE:
To mieszkanie nie próbuje być perfekcyjne w katalogowy sposób - ono ma charakter.
To przestrzeń dla ludzi, którzy lubią wnętrza z emocjami, światłem i energią miasta,
ale po zamknięciu drzwi chcą zanurzyć się w ciszy i prywatności.
Tutaj każdy detal buduje klimat, a każde pomieszczenie daje poczucie swobody i autentyczności.
To mieszkanie już wybiera swoich ludzi — sprawdźcie, czy wybrało właśnie Was.
1 035 000,00 PLN (18 380,39 PLN)
Metro 3'- wyjątkowe, kompletne, widok za zawsze!
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Ludwika Kondratowicza
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Targówek Bródno, Ludwika Kondratowicza
- Powierzchnia:56,31 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2016
- Piętro: 7 z 8
- Numer oferty: 34964552601
- Cena: 1 035 000,00 PLN
- Cena za m2: 18 380,39 PLN