Przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z 2012 roku przy Al. Wyścigowej 14A.
SZCZEGÓŁY:
Nieruchomość o powierzchni 58,43 m2 składa się z następujących pomieszczeń:
- salon ok. 24 m²
- sypialnia 14,66 m²,
- kuchnia ok. 7 m²,
- garderoba ok. 3 m², tuż przy wejściu,
- łazienka 4,7 m².
Dodatkowo:
- duży balkon 10,5 m² dostępny zarówno z salonu, jak i sypialni.
Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie, m.in. deska dębowa na podłogach, sufity napinane z nowoczesnym oświetleniem LED oraz duże drewniane okna nowej generacji z elektrycznymi żaluzjami zewnętrznymi - z widokiem na park nad Stawem Służewieckim. Kuchnia została w pełni wyposażona w sprzęt AGD, m.in. piekarnik, zmywarkę, okap, lodówkę oraz płytę indukcyjną. W sypialni znajduje się pojemna szafa zabudowana na wymiar. Garderoba wyposażona jest w wiszące półki, a łazienka w kabinę prysznicową, WC, umywalkę i pralkę.
Do mieszkania przynależą (dodatkowo płatne):
- miejsce parkingowe w garażu podziemnym (standardowe, bez platformy),
- komórka lokatorska (za miejscem parkingowym).
Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą, możliwość zakupu na kredyt.
Nieruchomością zarządza wspólnota, czynsz wynosi ok. 950 zł/msc. Mieszkanie dostępne od zaraz.
BUDYNEK I OTOCZENIE
Point House to kameralna, nowoczesna inwestycja z 2012 roku zrealizowana przez firmę Unidevelopment. Budynek wyposażony jest w dwie windy, całodobową ochronę z monitoringiem oraz patio z placem zabaw. Osiedle od strony zachodniej graniczy z kameralną zabudową Potoku Służewieckiego, zaś od strony południowej z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu.
LOKALIZACJA
Mieszkanie usytuowane jest od strony ul. Rzymowskiego - jednej z głównych arterii Górnego Mokotowa. Ulica jest ruchliwa, co warto wziąć pod uwagę. Rekompensatą jest jednak widok - za ul. Rzymowskiego rozciąga się bezpośrednio park nad Stawem Służewieckim z ponad 140 ha zieleni i to właśnie on, a nie kolejny budynek, wypełnia okna mieszkania.
Na parterze budynku znajdziemy Żabkę, restaurację Indian Bistro, salon fryzjersko-kosmetyczny oraz gabinet weterynaryjny.
Dodatkowo w okolicy:
- sklepy: Biedronka, Carrefour, Top Market,
- Tor Wyścigów Konnych Służewiec,
- Park nad Stawem Służewieckim — ponad 5-hektarowy teren zielony z molo, drewnianymi leżakami, placem zabaw i siłownią plenerową,
- szkoły, przedszkola i żłobki,
- Westfield Mokotów,
Dobry dojazd komunikacją miejską. Pętla tramwajowa i przystanek autobusowy w zasięgu krótkiego spaceru, a także wygodny dojazd na Lotnisko Chopina i do trasy S2.
1 030 000,00 PLN (17 627,93 PLN)
Point House Widok na park Balkon Garderoba
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Aleja Wyścigowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Aleja Wyścigowa
- Powierzchnia:58,43 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2012
- Piętro: 7 z 10
- Numer oferty: 34964552964
- Cena: 1 030 000,00 PLN
- Cena za m2: 17 627,93 PLN