777 000 PLN (13 975 PLN / m2)

Atrakcyjne mieszkanie na granicy Sadyby i Wilanowa

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Goplańska

Kontakt z agentem: Filtrowa.pl Monika Misztal- Szlaska
Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z lat siedemdziesiątych przy ulicy Goplańskiej. Mieszkanie ma pow. łączną 55,6 m2 i składa się z pokoju dziennego o pow. ok. 20 m2 z wyjściem na balkon o pow. ok 4,5 m2, kuchni o pow. ok. 8 m2, sypialni o pow. ok. 11,3 m2 z bezpośrednim dostępem do garderoby/schowka (lub nawet małego gabinetu) o pow. ok. 6 m2, łazienki z wc o pow. ok. 3 m2 oraz przedpokoju. Wszystkie okna mają ekspozycję zachodnią. Wysokość mieszkania to 2,51 m.
Mieszkanie w 2010 roku przeszło remont generalny. Poza remontem łazienki i kuchni, do mieszkania został włączony schowek znajdujący się za sypialną i łazienką (pomieszkanie widoczne na planie).

Comiesięczne opłaty wynoszą ok. 1050 PLN. Do mieszkania przynależy niewielka piwnica. Właściciele korzystają z miejsca postojowego znajdującego się na zamykanym terenie tuż przy budynku.

W okolicy znajdują się liczne sklepy (w tym dyskonty spożywcze) i punkty usługowe a także restauracje i kawiarnie. W pobliżu są również publiczne przedszkola i szkoły. Lokalizacja zapewnia sprawną komunikację z każdą częścią miasta. W bliskiej perspektywie (3-4 miesiące) zostanie oddana do użytku linia tramwajowa łącząca Wilanów ze Śródmieściem Warszawy.

Zapraszam na prezentację.

Mapa
Kontakt z agentem

Filtrowa.pl Monika Misztal- Szlaska

Michał Szlaski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.