550 000 PLN (11 PLN / m2)

Oferta dla inwestora

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż,
Molendy

Kontakt z agentem: Filtrowa.pl Monika Misztal- Szlaska
Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę znajdującą się w miejscowości Molendy (Gmina Garbatka Letnisko/Powiat Kozienicki), o pow. 5,13 ha. Działka w większości (ok. 2/3 jej powierzchni) porośnięta jest sosnami (od ok. 2 do 7 m), pomiędzy którymi znajduje się wiele polanek. Mogą być wykorzystane przy jej ewentualnym podziale na mniejsze działki lub strefy.
Teren może zostać wykorzystany w celach rekreacyjnych (np. agroturystyka, jazda konna...) a po uzyskaniu zgody na podział, także pod zabudowę domów jednorodzinnych. Na życzenie potencjalnego klienta, geodeta może przygotować plan wstępnego podziału (potencjalnie do wyodrębnienia nawet kilkadziesiąt działek...). Dojazd do działki drogą asfaltową. Od strony ulicy działka jest ogrodzona. 

Poniżej film nagrany dronem.
https://www.youtube.com/watch?v=IS0LRXxpnuI

W odległości kilku minut (np. rowerem przez las) możemy dostać się do Rezerwatu Przyrody Krępiec, gdzie znajdują się rozległe tereny leśne, a także dolina rzeki Krypianki. W tym miejscu dostępne są również publiczne kąpielisko oraz plac zabaw dla dzieci.

Odległości: Kozienice 11 km; Puławy 32 km, Warka 49 km; Warszawa 86 km; Radom 44 km, Lublin 82 km, Kazimierz Dolny 45 km, Dworek Jana Kochanowskiego w Czarnolesie 12 km.

Zapraszam na prezentację

Mapa
Kontakt z agentem

Filtrowa.pl Monika Misztal- Szlaska

Michał Szlaski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.